HAKKIMIZDA

Sayra Gelinlik İstanbul Fatih genelinde gelinlik satan yerler dendiğinde akla gelen Sayra Gelinlik Mağazası Son Moda Gelinlik Modelleri çözümleri sunar.

Kalite asla tesadüf değildir. “Hayalimdeki Gelinlik” sloganıyla Sayra Gelinlik olarak, masalınız şimdi bizimle başlıyor diyoruz. Ömür boyu hatırlayacağınız, bir hayat hikayesinin ilk adımı olan son moda ve trendlere uygun tasarlanmış gelinlik modellerimizle hayallerinizi süslemeye bizde varız.


Tüm gelin adaylarını mutlu etme arzusundan doğan Sayra Gelinlik, kurulduğu günden bu yana çalışmalarını daima bütünsel bir kalite anlayışı ile benimsemiştir. Koleksiyonlarımızı geniş bir ürün yelpazesi veya özel tasarım seçenekleri ile müşterilerimize sunuyoruz. Sayra Gelinlik gelinlikleri çarpıcı dantel motifleri ile süslenmiş ustaca tasarlanmış bir çalışma ile yapılmaktadır. Kaliteli kumaşlar, özenle seçilmiş detaylar, sizi mükemmel hissettiren lisanslı Swarovski kristalleri ve işlemeli dantellerle süslenmektedir.


Tüm modeller ustaca tasarlanmış yaratıcılık ve özel dikiş teknikleri uygulanarak elde edilir. Bu nedenle hedefimiz müşterilerimizin tüm beklentilerini karşılayabilmek ve onlara istekleri doğrultusunda ulaşabilmek ve her stile hitap eden tasarımlar sunmaktır. Sayra Gelinlik, moda trendlerini benzersiz stillerle birleştirerek farklı koleksiyonlar sunmaktadır. Randevudan teslimata kadar her ziyaretinizde ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda hizmet sunmaktayız.


Sayra Gelinlik mağazaları size rahat bir ortamda farklı seçenekleriyle birlikte eşsiz bir gelinlik seçimi deneyimi sunmaktadır. Amacımız size gelinliğinizi seçerken her konuda yardımcı olabilmek, hayallerinizdeki gelinliği gerçekle buluşturmaktır. Her gelinin rüya elbisesini bulurken kahkaha ve sevgi dolu unutulmaz bir yere götürülmesi gerektiğine inanıyoruz ve Sayra Gelinlik’daki ekibimiz bu harika yolculukta uzman rehberleriniz olacaktır!